تومبا->خوانندگان->زانیار خسروی

زانیار خسروی

نام :زانیار
نام خانوادگی :خسروی
شهرت :زانیار خسروی
تاریخ تولد :

زانیار خسروی متولد دوم اردیبهشت سال 1364 و به عنوان خواننده آهنگساز و ترانه سرا و همچنین تنظیم کننده آهنگ در ایران در حال فعالیت میباشد .

بیوگرافی زانیار خسروی

زانیار خسروی

 در ۱۱ اسفند ۱۳۹۲ اولین آلبوم رسمی خود را به نام ۲۸ منتشر نمود. یکی از نکات جالب این هستش که  برادر کوچک‌تر سیروان خسروی هستش  وی طرفداران بسیار زیادی در ایران دارد و به صورت رسمی و با مجوز در حال کار در ایران میباشد  . برادران خسروی در آثار زیادی با یکدیگر همکاری کرده و به گفته خودشان روی آثار هم تاثیر گذاشته‌اند. سیروان همیشه بر استفاده از نبوغ و ایده‌های زانیار تاکید کرده و زانیار هم همیشه از تاثیر سیروان در طی کردن مسیر هنری‌اش گفته است. مادر سیروان و زانیار در بیشتر کنسرت‌های فرزندانش حضور داشته و به صورت جدی فعالیت‌های آنها را دنبال می‌کند.

او قبل از سال 91 آهنگی بنام بدون تو  با تنظیم برادرش سیروان را منتشر کرد اینکار از نظر طرفدارانش یکی از بهترین کار های زانیار انتخاب شد و در نهایت با آهنگ طفره نرو محبوبیت فراوانی دست یافت

تجربه بازیگری زانیار خسروی

نخستین مرتبه آن در فیلم سینمایی برف روی کاج ها در سال 1390 بود و دومین مرتبه، سریال عشق تعطیل نیست در سال 1393 بود که البته این سریال به واسطه فیلمنامه ضعیف و روند غیر منظم توزیع در شبکه نمایش خانگی با استقبال روبه رو نشد

عکس جدید زانیار خسروی
عکس جدید زانیار خسروی
عکس زانیار خسروی
عکس زانیار خسروی

تمامی آهنگ های زانیار خسروی

همسر زانیار خسروی

زانیار با ارنیکا صادقی ازدواج کرده است. ارنیکا صادقی متولد سال1365 در تهران ، فارغ التحصیل رشته گرافیک که پدر وی یکی از کشتی گیران بود و بعد از بازنشستی مربی کشتی بودن و در سال 1392 فوت کردند…. ارنیکا صادقی دو خواهر یکی بزرگتر و یکی کوچک تر از خود دارد به نام شکوفه و شکیبا صادقی…. و در دانشگاه با زانیار خسروی آشنا و ازدواج کردند.

عکس همسر زانیار خسروی

عکس همسر زانیار خسروی

عکس همسر زانیار خسروی

عکس همسر زانیار خسروی

نظرات