تومبا->خوانندگان->سینا حجازی

سینا حجازی

نام :سینا
نام خانوادگی :حجازی
شهرت :سینا حجازی
تاریخ تولد :1361/10/03

سینا حجازی متولد 1361 در شهر رضا اصفهان متولد شد وی بیشتر در سبک پاپ رگی کار میکند و ساز هایی که بیشتر تسلط دارد سازهای کوبه ای میباشد .

بیوگرافی سینا حجازی

سینا حجازی

 سینا حجازی تا امروز آهنگ های بسیار زیادی را اجرا کرده و تمامی این آهنگ ها به صورت رایگان در فضای مجازی برای عموم مردم قرار داده شده . اکثر ترانه های وی را خودش گفته یکی از دلایل معروف شدن وی خواندن خواندن تیتراژ مجموعهٔ تلویزیونی مسیر انحرافی بود اما میشه گفت مهمترین دلیل محبوبیت و معروفتر شدن وی دعوت شدنش به برنامه خندوانه در سال 1395 هستش که به این شکل وی بیشتر دیده شد و مردم وی را بیشتر شناختند . نخستین آلبوم او با نام رؤیا در تاریخ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ منتشر شد . وی در شب یلدای ۹۵ در برنامه زندهٔ حرف تو برف که توسط فرزاد حسنی اجرا شد برای اولین بار در تلویزیون رسمی جمهوری اسلامی ایران حاضر شد . وی علاوه بر حضور در تلوزیون 5 کنسرت به صورت رسمی اجرا کرده که تمامی کنسرت های وی در برج میلاد بوده .

نوع موسیقی سینا حجازی

موسیقی او به موسیقی جاماییکایی یعنی سبک رگه پهلو می زند و ویژگی اصلی اش در نوع اجرای اوست به عبارت دیگه موسیقی وی نه تند و ریتمیک است و نه شیش و هشت و میشه به عبارتی اینگونه حساب کرد که خواندن وی به نوعی فانتزی و کمیک ست


عکس جدید سینا حجازی
عکس جدید سینا حجازی
عکس سینا حجازی
عکس سینا حجازی

تمامی آهنگ های سینا حجازی

نام آهنگ نام آلبوم لینک دانلود آهنگ
دانلود آهنگ بیا زندگی کنیم از سینا حجازی دانلود لینک

همسر سینا حجازی و میترا حجار

همسر سینا حجازی با میترا حجار بازیگر زن معروف ازدواج کرده و صاحب یک پسر به نام کسرا می باشد. میترا حجار در ۱۵ بهمن ۱۳۵۵ در شهر مشهد بدنیا آمد. بازیگری را از سال ۱۳۷۶ با حضور در «غریبانه» ساخته احمد امینی آغاز کرد. حجار تجربه حضور در تلویزیون را نیز دارد که قابل اشاره‌ترین آن بازی در مجموعه «پلیس جوان» است. مادر میترا حجار ، مهری جاهد و پدرش محمد حجار می‌باشد. وی دارای یک خواهر به نام مریم حجار و یک برادر به نام مجتبی حجار می‌باشد.

همسر سینا حجازی

همسر سینا حجازی

میترا حجار

میترا حجار

عکس همسر سینا حجازی میترا حجار

عکس همسر سینا حجازی میترا حجار

 

نظرات