تومبا->خوانندگان->متفرقه->خرید آپارتمان در تهران و کرج

خرید آپارتمان در تهران و کرج

خرید آپارتمان در تهران و کرج

خرید آپارتمان در تهران و کرج

گمان می کنم از سال 97 بود که شرایط در کشور به شکل پیچیده تری جلو رفت، این موضوع در خرید انواع ملک های تجاری و مسکونی و سایر موارد اجتماعی کاملا مشهود بود.

به همین دلیل اتفاقات عجیب و غریبی رخ داد.بسیاری در این میان ضرر کردند و بسیاری دیگر معاملات پرسودی را انجام دادند، در این گیر و دار شرایط کشور از نظر اقتصادی در شرایط پر چالشی قرار گرفت. این موضوع را شهرستان ها بیشتر مشاهده می کردیم و اقتصاد شهرستان ها بیشتر مورد چالش قرار گرفت.

از همین رو خرید آپارتمان در منطق مختلف تهران بیشتر مورد استقبال قرار گرفت و افرادی که ساکن شهرستان بودن تلاش می کردند با فروش سرمایه های خود در بخش های مختلف به کرج یا تهران بیایند.

برای مثال خرید آپارتمان در کیانمهر یکی از مناطقی بود که در این 3 سال اخیر مورد توجه هموطنان شهرستان قرار گرفت.

برای خرید آپارتمان شما باید مباحثی زیاد را مورد توجه قرار دهید تا بتوانید انتخاب درست و به موقعی داشته باشید. متاسفانه شرایط اقتصادی به گونه ای بود که هموطنان شهرستان برای جلوگیری از کاهش ارز سرمایه خود و از طرفی فرار از شرایط بدتر اقتصادی در شهرستان روی به خرید آپارتمان و سرمایه گذاری در کرج و تهران یا اطراف این استان ها داشتند.

 

یکی از مشکلات اتفاق افتاده تصمیم های نادرست در این زمینه بود و بسیاری از بدون نظر گرفتن شرایط فرهنگی و اجتماعی شهر تصمیم به مهاجرت به استان های بزرگ یا پایتخت گرفتن و گاها ما شاهد سرمایه گذاری افراد از طریق خرید آپارتمان در نیاوران بودیم در صورتی که این تصمیم عاقلانه نبوده و ضررهای فرهنگی بسیاری بر هموطنان شهرستانی به همراه داشته است.

وقتی شما به فکر مهاجرت شهری به شهر دیگر هستید باید از تمام جوانب آن مطلع باشید، اینکه صرفا سرمایه خود از شهرستان به پایتخت منتقل کنید نمی تواند معیاری برای تصمیم درست شما باشد.

 

نتیجه میگیریم برای سرمایه گذاری تنها نباید به میزان سرمایه مالی توجه کنید، بلکه معیارهای مهم دیگری هم هستند که اگر مورد توجه قرار گرفته نشود، خود و خانواده ی شما در چالش های مختلفی قرار میگیرید و این موضوع شاید بدترین حالت از دست سرمایه اجتماعی باشد که آینده خانواده ی شما را متضرر می کند.

 

 

 

متن آهنگ تهران و کرج
download tehran othersبرچسب های این پست

نظرات