تومبا->خوانندگان->نیما مسیحا

نیما مسیحا

نام :نیما
نام خانوادگی :مسیحا
شهرت :نیما مسیحا
تاریخ تولد :

نیما مسیحا متولد 13 دی 1353 یکی از خوانندگان خوب ایرانی که در زمینه موسیقی پاپ در حال فعالیت میباشد

بیوگرافی نیما مسیحا

نیما مسیحا

نیما مسیحا فارغ التحصیل رشته ادبیات در مقطع لیسانس است، تکنیک خوانندگی و توانایی وی از نظر قدرت صدایی باعث می شود با بزرگترین خوانندگان جهان قابل مقایسه باشد علاقه اش به موسیقی و خوانده از همان دوران کودکی شکل گرفت . در پی یک فراخوان در روزنامه همشهری که تالار وحدت برای تکمیل گروه کر هنرجو می پذیرفت، شرکت کرد و قبول شد او بعنوان وکالیست تنوز شروع به خواندن کرد نیما مسیحا آواز كلاسيك را از مرحوم سرشار و تئوري موسيقي را از گرگي موسيسان آموخت . وی تا امروز 2 آلبوم به صورت رسمی منتشر کرده

آلبوم های نیما مسیحا

  • شب سربی
  • توهم

مسیحا با آهنگسازان مطرحی چون مجید انتظامی ،شهرداد روحانی، بابک بیات و … کار کرده است. گرایش نیما مسیحا و جنس صدای او به موسیقی کلاسیک برمی‌گردد و موسیقی پاپ را با کلاسیک تلفیق کرده است.

عارضه چشمی نیما مسیحا : نیما مسیحا در برنامه‌ی دورهمی مهران مدیری بیان کرد که به علت ازدواج فامیلی مادر و پدر دچار بیماری چشمی مادرزادی فوندوس فلاوی ماکولاتوس است. .

عکس جدید نیما مسیحا
عکس جدید نیما مسیحا
عکس نیما مسیحا
عکس نیما مسیحا
عکس های نیما مسیحا
عکس های نیما مسیحا

همسر نیما مسیحا مریم مسیحا

نیما مسیحا ازدواج کرده است و همسرش مریم مسیحا نام دارد که با توجه به نام خانوادگی همسر نیما مسیحا از اقوام وی می باشد . مریم مسیحا در اینستاگرام عکس های خود و همسرش را قرار میدهد که تعدادی از این عکس ها را برای شما قرار دادیم.

عکس همسر نیما مسیحا

عکس همسر نیما مسیحا

مریم مسیحا

مریم مسیحا

زن نیما مسیحا

زن نیما مسیحا

نظرات

852115

kitswossy

But, maybe there is little advantage to this normal dose of lasix